logotype

Przed oddaniem odzieży do naszej pralni prosimy o zapoznanie się z poniższymi, ogólnymi warunkami świadczenia usług, które są częścią umowy o pranie odzieży.

1. Pralnia przyjmuje do prania chemicznego garderobę posiadającą oznakowanie fabryczne    "P", "A" lub "W". Odzież nie posiadająca w/w oznakowań przyjmujemy wyłącznie na odpowiedzialność Klienta i nie ponosimy odpowiedzialności za jej uszkodzenie lub zniszczenie.

2. Pralnia nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe w trakcie prania odzieży, niewłaściwie oznakowanej przez producenta symbolem "P", "A" lub "W", a posiadającej w swoim składzie składniki nie nadające się do czyszczenia metodą "Wet-Cleaning.

3. Opłata za usługę pobierana jest z góry. Wysokość opłat określa cennik pralni, w szczególnych przypadkach personel pralni.

4. Dowód przyjęcia garderoby do czyszczenia jest jedynym dokumentem upoważniającym do odbioru.

5. Prosimy o dokładne sprawdzenie kieszeni, wskazanie ewentualnych plam oraz określenie ich pochodzenia, wskazanie rozdarć i dziurek.

6. Nie gwarantujemy usunięcia plam niewiadomego pochodzenia, plam starych lub uprzednio zapieranych.

7. Za przedmioty pozostawione w oddanej do czyszczenia garderobie pralnia nie ponosi odpowiedzialności.

8. Pralnia nie ponosi odpowiedzialności za: guziki, klamry, poduszki naramienne, flizelinę, zamki błyskawiczne, ściągacze gumowe, napisy, hafty oraz szkody powstałe wskutek czyszczenia według niewłaściwej instrukcji zamieszczonej przez producenta odzieży.

9.Pralnia może odmówić wykonania usługi bez podania przyczyny. 10. Pralnia posiada ubezpieczenie OC a w przypadku zaginięcia lub zniszczenia garderoby odszkodowanie dla Klienta zostanie wypłacone przez ubezpieczyciela na podstawie paragonu lub wyceny rzeczoznawcy.

11. Jakość wykonania usługi należy sprawdzić w chwili odbioru przedmiotu zlecenia.

12. Prosimy o odbieranie rzeczy w wyznaczonym terminie

 

Copyright © 2012 - 2021 Pralnia Rogalinek
Template by GLOBBERSTHEMES